درباره ما

تاریخچه برند ماراتن

مجموعه تولیدی ماراتن در سال 1395 با هدف تولید پوشاک راحتی و اسپرت وارد بازار گردید.این مجموعه با در اختیار داشتن تیم طراحی متخصص و کادر مدیریتی اجرایی مجرب در زمینه تولید، فروش و بازاریابی همواره کوشیده تا کالایی با کیفیت و در عین حال با قیمتی مناسب درخور مقام و شخصیت یک ایرانی ارائه کند.همچنین مجموعه ماراتن با ویژگی های منحصر به فرد خود در سبک طراحی و حساسیت های خاص در تولید انواع تریکو توانسته است جایگاه ویژه و شناخته شده ای را در بازار ایران به دست آورده و معنای معادل کیفیت، دوام و مرغوبیت را ایفا نماید.


انواع محصولات

محصولات ماراتن در رسته پوشاک راحتی و اسپرت برای بانوان، آقایان و کودکان و همچنین انواع ست زوج و ست خانواده است که همگی با ابتکار و خلاقیت ایرانی و همگام با ترند، مد و رنگ های روز دنیا می باشد.


اهداف ماراتن 

هدف اصلی مجموعه ماراتن ارائه محصولات باکیفیت و مرغوب با طراحی های مدرن و نوآوری های خلاقانه و در عین حال با قیمت مناسب میباشد.


ارزش های ماراتن

ارزشها در این مجموعه بر مبنای رضایت مشتریان و همکاران بوده و کسب وفاداری آنان پشتوانه ابدی ماراتن خواهد بود که در این راستا تمرکز بر خلاقیت و نگرش مثبت از ارکان اصلی مجموعه ماراتن می باشد.


چشم انداز ماراتن

چشم انداز ماراتن در آینده تبدیل شدن به رقیب خوبی برای رقابت با برند های خارجی است. مشتریان، ماراتن را به عنوان برندی با کیفیت بالا، قیمت مناسب و با افتخار تولید ایران می‌شناسند.